Vodnář FOSFOSORB 1kg

TOP 47 v kategorii Údržba vody v jezírkách

Vodnář FOSFOSORB 1kg

Přípravek působící na řasy nepřímým způsobem, odstraňuje z vody fosfáty a těžké kovy. Jedná se sorbenty s vysokou selektivní odlučovací schopností. Lze jím předcházet bujení...
Garantovaný nákup z KAMODY.CZ

Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 8 804 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 16 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 1 077 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta85 Kč96 % • 586 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč98 % • 21 496 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta88 Kč86 % • 281 008 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 194 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč96 % • 1 275 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč97 % • 631 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč100 % • 436 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 512 436 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do měsíce • 1 varianta80 Kč100 % • 6 189 recenzíDalší informace

Typ chemie
stabilizátory
Hmotnost balení
1 kg

• , zakoupeno v PETWORLD.cz

• Zatím nevím, používám 3 dny
  • , zakoupeno v PETHOME.cz

Jsem naprosto nadšená z tohoto přípravku, asi jsem s ním měla začít. Voda před byla pořad lehce zakalená, nazelenalá, teď vidím až na dno jezírka. Nejdřív tedy promění vodu v takovou tu, co známe z rybníků, ale už po jednom dni se začne čistit a třetí den je krásně průzračná.
    Nádhera!!!

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaši pozitivní reakci na náš produkt. Při jakýchkoli dotazech na naše produkty nás neváhejte kontaktovat na chatu http://www.jezirka-vodnar.cz S pozdravem Váš Vodnář

• Funguje výborně

Typ chemie
stabilizátory
Hmotnost balení
1 kg

Jedná se sorbenty s vysokou selektivní odlučovací schopností.

Lze jím předcházet bujení řas a sinic.

Jedná se sorbenty (látky vážící na sebe chemické látky) s vysokou selektivní odlučovací schopností, kdy při styku s fosforečnany ( fosfáty) dojde k tvorbě minerálů, pevných nerozpustných látek.

Sloučeniny fosforu nejsou vymývány zpět do vody a proto lze preventivně předcházet bujení řas, které jinak fosfor využívají pro svoje rozmnožování.

Dochází přitom i k vychytávání těžkých kovů z vody ( např.: arzén, chrom)

Použití:

Síťku s přípravkem vložte do filtru před výpusť nebo k výtoku potůčku, příp. na nejprudší místo potůčku.

Balení: 1 kg vystačí dle zatížení vody fosfáty až na dva měsíce při objemu 20 - 40 m3.

Po této době přípravek z vody vyjměte a aplikujte další dávku.

Před aplikací by nemělo být pH v jezírku vyšší jak 8.

První pomoc:

Vyvarujte se zbytečnému styku kůže s přípravkem, po manipulaci si umyjte ruce. Při vniknutí do očí je důkladně vypláchněte vodou, při potížích vyhledejte lékaře. Při vdechnutí může vyvolat podráždění dýchacích cest, při déle trvajících potížích vyhledejte lékařskou pomoc.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PETWORLD.cz

• Zatím nevím, používám 3 dny

Nádhera!!!

• Funguje výborně

Vodnář (značka)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• ještě nevím

• , zakoupeno v Jezírka Vodnář

První zakoupení, ještě nemohu posoudit

• Zatím nic
    • Sáček neustále vyplavává na povrch filtru a ucpává odtokovou trubku, voda z filtru přetéká

Již ho kupovat nebudu

Vodnář (značka)

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení produktu Fosfosorb. V návodu produktu je napsáno, že je možné síťku umístit buď před výpusť z filtru (pokud to technologie umožňuje) popř. na nejprudší místo odtoku z filtru.

Dobrý obchod

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení produktu Fosfosorb.

• ještě nemám zkušenosti
    • chybí mi na popisu výrobku udání, zda-li se dá výrobek použít a v jaké míře pro menší jezírka, Na použití je uvedeno jezírko o velikosti 20-40m3, ale jak je to u menších jezírek? O tom tam nebyla řeč, a to mi chybělo.

Podrobnější popis použití